gymnázium, sportovní gymnázium, praktická sestra

Jak chutná světový úspěch v podobě zlaté medaile si dneska prožil Ferdinand Jansa, který byl finišmenem české štafety (zlatá sestava – Jonáš Kabrda, Daniel Malušek a Ferdinand Jansa). Tato trojice ve sněhové vánici parádně střílela, vynechala trestné kolo a celkem musela pouze 3x dobíjet, navíc parádní běh všech členů a především Ferdy v závěrečném okruhu celou štafetu vynesl na nejvyšší stupeň.

Zlatá štafeta MSD Kazachstán – zdroj biatlon.cz

 

Finišman Ferdinand Jansa MSD Kazachstán – zdroj biatlon.cz

Suprový výkon, všem GRATULUJEME!!!

Na MS dnes startovala i štafeta dorostenek složená výhradně z našich sportovkyň (Anna Kulhánková, Ilona Plecháčová a Valerie Křížová), která celý závod atakovala medailové pozice, ale ve finále závěrečná větrná položka udělala své a tři trestná kola nás oddělila od medailí, přes to štafeta skončila na pěkném 7.místě. Další parádní výsledek, a to 5. místo, získala mixová štafeta ve složení Valerie Křížová, Ilona Plecháčová, Jonáš Kabrda, Daniel Malušek.

Krásné výsledky děvčata předvedla i v individuálním závodu – 11.m. Anna Kulhánková, 18.m. Ilona Plecháčová a 19.m. Valerie Křížová.

Zítra 8.3. startuje Petr Hák v juniorské štafetě jako finišmen, doufejme, že se mu podaří parádní výkon a do cíle přiveze i pěkné umístění, držme juniorské štafetě palce 😉

Za kolektiv trenérů JS

 

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Rubriky
Podcast Pod Lavicí

Partnerská škola