gymnázium, sportovní gymnázium, praktická sestra

Ještě než nám začaly prázdniny, absolvovali naši studenti závody v cyklistice a letním biatlonu.

Cyklisté měli svůj vrchol MČR v silniční cyklistice v Mladé Vožici, výsledky Honzy Lukeše jsou 6.místo v časovce (čt.23.6) a 16.místo v  závodu jednotlivců (so.25.6).

Biatlonisté měli celorepublikové kondiční testy talentované mládeže (SCM) v Jablonci nad Nisou (23.6.-25.6.). Zde dosáhl nejlepších výsledků Petr Hák – celkově mezi všemi muži 2.místo, na 12.místě skončil Ferdinand Jansa. Z děvčat byla nejlepší Lucie Paulusová na 6.místě, hned za ní na místě 7. Valerie Křížová a na místě 12. Anna Kulhánková.

Část biatlonistů, která se neúčastnila měření v Jablonci, závodila na I. Českém poháru v Bystřici p.H. (24.-26.6.). Zde nejlepšího výsledku dosáhla Terezie Dlabová, bylo to druhé místo ve sprintu a desátá byla ve sprintu se skupinovým startem. 4. a 5. místo vybojovala Denisa Brunátová (sprint se sk. startem a sprint). Monika Martinková obsadila 2 x 7.místo a 11. + 14.m. Tereza Novotná.

 

Ve vloženém střeleckém závodu zvítězilo naše dorostenecké družstvo ve složení Denisa Brunátová, Tereza Novotná a Terezie Dlabová. Po prvním závodu ČP v celkovém dorosteneckém žebříčku obsadil  Klub biatlonu Jilemnice 2. místo. Všem gratulejeme.

Vítězky střelecké soutěže

Vítězky střelecké soutěže

Dále, do biatlonové juniorské reprezentace byli pro letošní zimní sezónu zařazeni naši studenti:

Petr Hák, Anna Kulhánková a „pomaturitní“ Jakub Kudrnáč – více se dočtete na webu ČSB.

Na záveř přejeme nejen sportovcům, ale i  učitelům a trenérům pohodové prázdniny.

Za kolektiv trenérů J.Sucharda.

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Rubriky
Podcast Pod Lavicí

Partnerská škola