gymnázium, sportovní gymnázium, praktická sestra, výpočetní technika, právo a veřejná správa

Biatlonistům se povedl parádní vstup do sezóny. Na I.ČP v Novém Městě na Moravě žáci našeho gymnázia získali 12 medailí. Závodilo se za přísných protiepidemiologických opatření a navíc v těžkých podmínkách na mokrém sněhu.

První den byl na programu sprint, kde se nám podařilo získat 6 medailí – kompletní vysledky najdete zde – https://evidence.biatlon.cz/#/vysledky/20220/1/1 .

Druhý den pokračoval za „mokrých“ podmínek, závodilo se ve zkráceném individuálním závodě (4 položky – L,S,L,S) a už se nám tolik nedařilo, přes to jsme získali  3 medaile – kompletní vysledky najdete zde – https://evidence.biatlon.cz/#/vysledky/20220/1/2

Přehled výsledků:

1. místo Petr Hák – 2x, Antonín Hron, Anna Kulhánková,Valerie Křížová
  2. místo  Matyáš Menoušek
  3. místo Kudrnáč Jakub, Tomáš Sucharda, Valerie Křížová
  4. místo Hasman Marek, Matyáš Menoušek, Nela Johnová

V Akademickém MČR, které bylo součástí I.ČP, naši bývalí studenti také bodovali, Václav Hrouda obsadil 1. a 2.místo, Magdaléna Bergerová 2×3.místo, Jakub Kocián 1. místo.

Celkové úspěšné tažení KB Jilemnice dokresluje první pozice  v republikovém žebříčku dorosteneckých kategorií. Bohužel součástí protiepidemiologických opatření bylo i zrušení oficiálního vyhlášení vítězů, takže si medailisté nemohli naplno vychutnat své triumfy. I proto zde všem vítězům gratulujeme a věříme, že výborné výkony a tím pádem i výsledky, budou mít setrvalou tendenci.