gymnázium, sportovní gymnázium, praktická sestra

Slušnou porci závodních kilometrů na silnici a dráze, odjeli naši „prváci“ Matěj Piták a Albert Rauschert.

Dne 13. 5. se konala Carla kritérijní liga v Kyjově, kde bral Matěj 3. místo a Albert 21. místo. Matěj nasbíral v bodovacích spurtech celkově 10 bodů, stejně jako jeho největší 2 soupeři. O vítězi pak rozhodla kamera v posledním průjezdu.

Dne 14.5. se konal Český pohár v Kyjově, kde bral Matěj 8. místo, Albert dojel v balíku v páté desítce. Oba tento závod pojali velmi aktivně a několikrát tahali ujeté skupiny, bohužel v závěru závodu se několik skupin sjelo a rozhodoval hromadný dojezd.

Ve dnech 16.- 18. 5. 2023 se konal dráhový pěti etapový závod 500+1 na brněnském velodromu. Silná mezinárodní konkurence nedovolila taktizování a všech pět etap se jelo agresivně a ve velkém tempu. Celkově obsadili Matěj 4. místo a Albert 5. místo.

Obrovským pozitivem tohoto závodního týdne (i celé dosavadní sezóny) je univerzálnost našich kluků, kteří jsou schopni i v těžké konkurenci konkurovat nejlepším.

Držme jim palce, ať jim i v dalším průběhu závodní sezóny drží zdraví a ať se na jejich stranu přikloní i trocha toho štěstí. 

 

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Rubriky
Podcast Pod Lavicí

Partnerská škola