gymnázium, sportovní gymnázium, praktická sestra

O víkendu 3.-4.9. proběhly v letohradském biatlonovém areálu dva závody (sprint a stíhací závod) IBU Summer Biathlon CER Cupu, v rámci kterého se konalo i MISTROVSTVÍ ČR V BIATLONU NA KOLEČKOVÝCH LYŽÍCH. Závodilo přes 200 účastníků nejen z naší republiky, ale i z Polska, Slovenska, Slovinska a Maďarska.

Naši sportovci v sobotním sprintu ve svých kategoriích vybojovali čtyři mistrovské tituly – Kulhánková Anna, Plecháčová Ilona, Jandurová Lucie, Kulhánek Lukáš, stříbro a titul vícemistryně získaly Křížová Valerie a Polonská Eliška.

V nedělním stíhacím závodu titul mistryně opět získali Kulhánková Anna, Plecháčová Ilona, Jandurová Lucie a Kulhánek Lukáš, druhé místo si zopakovala Eliška Polonská a třetí místo brali Křížová Valerie a výborným výkonem se také propracovali na 3. místo Denisa Brunátová a Lukáš Kroupa.

Za zmínku stojí i mistrovské tituly našich odchovanců Terezy Voborníkové a Vítězslava Horniga. A také je nutné vyzdvihnutí především střeleckých výkonů u Elišky Polonské a Lukáše Kulhánka, kteří se systematicky střelbě nevěnují, protože se připravují pod vedením trenérů lyžařů běžců a na biatlonové závody si pouze „odskočili“.

Více k výsledkům nejen našich studentů, ale i dalších velmi úspěšných sportovců KB Jilemnice najdete zde https://evidence.biatlon.cz/#/udalosti/20222/1/vysledky

Věříme, že výsledky usilovné práce se promítnou i v zimní sezóně.

Za kolektiv trenérů J.Sucharda

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Rubriky
Podcast Pod Lavicí

Partnerská škola