gymnázium, sportovní gymnázium, praktická sestra

Po více než vydatné oblevě v posledním týdnu je skoro zázrak, že se třídenní závody na Horních Mísečkách povedlo uspořádat. Zázraky se ale nedějí, za vším stojí především obětavá práce pořadatelů a pomocníků z ČKS SKI Jilemnice. Kromě jiného se navážel a nahazoval  sníh, provádělo se odvodnění stadiónu, tratě pořadatelé upravovali svojí rolbou… , aby se závody nakonec uskutečnily dle původního plánu. Páteční sprint klasicky, sobotní team sprint volně a nedělní MČR na dlouhých tratích v rámci Hančova memoriálu opět klasicky.

Naši běžci opět úspěšně závodili a 18 medailových umístění je toho důkazem. Eliška Polonská nepoznala porážku, Sofie Vyhlídková po stříbru ze sprintu připojila společnou výhru s Polonskou v team sprintu, Matěj Kožnar po třetím místě va sprintu zvítězil s Edou Simbartlem v team sprintu a stříbrnou medaili získal v nedělní klasice, Simbartl připojil ještě třetí místo v neděli, Jan Štefan společně s Tomášem Suchardou vybojovali druhé místo v team sprintu, Kateřina Svobodová skončila na nedělné dlouhé trati těsně třetí, naše absolventka Karolína Grohová s přehledem a velkou převahou zvítězila v celkovém hodnocení žen Hančova memoriálu, Tomáš Lukeš společně s Ondřejem Pilařem vybojovali stříbro v team sprintu. Pilař k tomu ještě připojil třetí místo ze závěrečné 30 km dlouhé trati.

Zde je celková bilance nejlepších: Polonská (1-1-1), Vyhlídková (2-1-7), Štefanová (4-7-7), Drbohlavová (14-7-21), Kožnar (3-1-2), Simbartl (4-1-3), Svoboda (5-4-5), Salaba (11-4-6), Štefan (15-2-4), Sucharda (–2–), Svobodová (4-4-3), Plná (8-4-4), Grohová (—-1), Lukeš (4-2-5), Pilař (9-2-3)

V celkovém hodnocení ČP zvítězili ve svých kategoriích Polonská a Kožnar, Na bronzové příčce skončili: Simbartl, Svobodová a Pilař.

Výsledky závodů

Fotogalerie

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Rubriky
Podcast Pod Lavicí

Partnerská škola