gymnázium, sportovní gymnázium, praktická sestra

Po dvoudenní pauze od triumfu Ilonky Plecháčové, čekaly závodníky poslední individuální závody a to sprinty na 6 a 7,5 kilometru. V tomto závodě čeští biatlonisti ukázali opět svoji perfektní běžeckou formu, avšak doplatili na těžké povětrností podmínky, které se projevily především na střelnici.

Ilona Plecháčová (studentka 2. ročníku) skončila v individuálních závodech na 1. a 5. místě (Archiv: Český olympijský tým)

Opět Ilona Plecháčová předvedla výborný běh, bohužel jedna rána ji dělila od medaile. Ve výsledkové listině obsadila 5. místo se ztrátou 1 minuty a 23 sekund na vítězku závodu a 14 sekund na 3. místo. Solidní 22. místo obsadila Valerie Křížová a 33. místo Lucie Jandurová. Předpoklady pro dobrý výsledek potvrdil i Lukáš Kulhánek. Se střelbou (1+1) obsadil ve velmi silné konkurenci v chlapecké kategorii 18. místo se ztrátou 1 minuty a 4 sekund na širší pódium.

Lucie Jandurová nejmladší z holek jela sbírat zkušenosti. Nakonec velmi zkušeně si dojela pro 13. a 33. místo (Archiv: Český olympijský tým)

Posledním závodem pro biatlonisty je smíšená štafeta, která pojede ve složení Heda Mikolášová (Jablonec n.N.), Ilona Plecháčová (Jilemnice), Neuhauser Jakub (Jablonec n.N.) a finišmanem bude právě Lukáš Kulhánek z Jilemnice.

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Rubriky
Podcast Pod Lavicí

Partnerská škola