gymnázium, sportovní gymnázium, praktická sestra

Chrono des Nations WJ(UCI 1.1.)

Honza Lukeš jako jediný z ČR dostal pozvání na závod nejvyšší kategore světového poháru „Časovka národů“ ve Francii. Mezi 35.pozvanými světovými juniorskými časovkáři si dojel pro 18.místo, když trať dlouhou 27,5km projel průměrnou rychlostí skoro 44,5km/h. Na Brita Tarlinga, který s velkým náskokem zvítězil průměrem 47km/h, ztratil 2.23min. Honza si tímto výsledkem připsal další 3 body do světového juniorského UCI žebříčku.

Mezinárodních cyklokrosů (UCI 1.2.) ve slovenských Dohňanech se zúčastnili Matěj Piták s Albertem Rauschertem. Kluci, ač nespecialisté dokazují, že i cyklokrosy by se naučili jezdit na vynikající úrovni. Hlavně Matěj se závod od závodu zlepšuje a i když s technikou ještě trošku zápasí, začíná bojovat v nejlepší desítce a v cyklokrosových žebříčcích se posunuje dopředu. Na Slovensku dojel oba pohárové závody na 6.místě a radost z tohoto zlepšení mu kalil pouze fakt, že finanční odměny pro vítěze končily v kat.kadetů 5.místem. Berta dokončil na 23. a 34.místě.