gymnázium, sportovní gymnázium, praktická sestra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přestože  v podhůří panuje již jaro, závody na Horních Mísečkách proběhly za krásných zimních podmínek a na prachovém sněhu. Třídenní klání našich běžců na lyžích se skládalo ze pátečních závodů ČP volně  s individuálními starty,  sobotních stíhacích závodů ČP klasicky a vyvrcholilo nedělním MČR štafet volnou technikou.

Vítězství v pátek zvítězily ve svých kategoriích Karolína Špicarová a Eliška Polonská, druhé místo vybojoval Matěj Kožnar a třetí místo vybojoval Eda Simbartl a Ondřej Pilař.

V sobotu zvítězili: Špicarová, Polonská a Kožnar, druhé místo vybojoval Pilař a třetí Simbartl a Kateřina Svobodová.

V neděli naši závodníci a závodnice získali kompletní sadu medailí. Mistrovký titul si z Míseček odváží štafeta starších dorostenců ve složení: Martin Svoboda- Eda Simbartl a Matěj Kožnar. Stříbro vybojovala mužská štafeta ve složení: Tomáš Lukeš – Ondřej Pilař – Adam Matouš. Bronz vybojovala štafeta mladších dorostenek ve složení: Karolína Špicarová – Amálie Horáková – Eliška Polonská. A to ještě na bramborové pozici skončila naše druhá štafeta starších dorostenců (Kulhánek – Štefan – Salaba) a štafeta žen (Svobodová – Drobníková – Plná).

Na fotografiích odshora mistři republiky ve štafetě: Svoboda, Simbartl a Kožnar

Kompletní výsledky

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Rubriky
Podcast Pod Lavicí

Partnerská škola