gymnázium, sportovní gymnázium, praktická sestra

Máme za sebou další měsíc přípravy, který se nesl v závodním duchu, tady je krátké shrnutí.

O víkendu 10.-11.9. jsme navázali na skvělé výsledky na MČR v Letohradě. Na 2.ČP v letním krosovém biatlonu se na Hraběnce sešlo přes 300 závodníků, aby poměřili síly ve vytrvalostním závodu a sprintu. V sobotu při domácích bojích o medailová umístění vybojovali nejlepší z našich stříbrnou medaili – Lucie Jandurová, Ilona Plecháčová, Anna Kulhánková, Lukáš Kroupa a Matěj Kunčík. Bronz brala Sára Červinková a 4.místo Terezie Dlabová, Patrik Plecháč a Tomáš Sucharda.  V nedělním sprintu byl druhý Lukáš Kroupa, čtvrtá Lucie Paulusová a Monika Martínková.

 

 

 

Sérii republikových šampionátů doplnilo 23.-25.9. MČR v letním krosovém biatlonu v Bystřici p.H.. Zde závodila pouze část našich dorostenců, protože druhá skupina závodila na mezinárodních závodech v Czarnym Bóru (POL) a třetí skupina na MČR lyžařů běžců ve Vesci. V Bystřici jilemnický biatlon získal celkové prvenství v dorosteneckém republikovém žebříčku. Přispěly tomu hlavně vyrovnané výkony Patrika Plecháče, který byl v sobotním sprintu 3. a v neděli 4. a poté i výborné výkony dalších závodníků těsně pod stupni vítězů (Terezie Dlabová a Patrik Plecháč 4.m.).  V klubových štafetách si stříbro odvezli Idmar Janele s Ferdinandem Jansou. V Czarnym Bóru získal zlatou a stříbrnou medaili Antonín Hron a Lucie Paulusová byla  dvakrát třetí. Na MČR ve Vesci získala jeden titul mistryně a jeden vícemistryně  Lucie Jandurová, 2x titul vícemistryně Ilona Plecháčová a Matěj Kunčík byl třetí.

Do prvního sněhu dorostenci ještě stihnou domácí mezinárodní závod pod hlavičkou IBU – 2. SPORT & FREIZEIT SCM Cup KL těšíme se, že nás přijdete na Hraběnku povzbudit, závod se koná o víkendu 15.-16.10., startovat se bude v sobotu od 15h a v neděli od 10h. Budeme se těšit.

Všem přejeme pevné zdraví během zbytku letní sezóny.

Za kolektiv trenérů JS.

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Rubriky
Podcast Pod Lavicí

Partnerská škola