gymnázium, sportovní gymnázium, praktická sestra

Naši biatlosté jsou opět v závodním kolotoči. Mezi svátky se konal SCM cup v Jablonci n.N., kde se potkali talenti z celé republiky, aby poměřili síly a zajistili si účast v letošních vrcholných soutěžích. Na základě výborných výsledků v nominačních závodech SCM v minulém týdnu  odcestovalo do rakouského Obertilliachu trio našich studentů na závěrečnou přípravu před závody EYOF. Těchto vrcholných mezinárodních závodů v Itálii se zúčastní Ilona Plecháčová, Valerie Křížová a Tomáš Sucharda. Program můžete najít níže v tabulce.

O tomto víkendu jsme závodili v Novém Městě, kde se konal I.ČP. Závodilo se ve sprintu a stíhacím závodu. Nejlepšími výsledky ve svých kategoriích se mohou pochlubit:

Lucie Jandurová 1. a 2. místo

Ella Kunčíková 2. a 3. místo

Sára Červinková 3. a 1. místo

Ferdinand Jansa 2 x 2. místo

Petr Hák 2. místo

Lukáš Kroupa 4.místo

Všechny výsledky můžete najít zde – Sprint a Stíhačka.

Na mezinárodním poli nás reprezentovala Anna Kulhánková, která jako juniorka startovala na IBU CUPu dospělých ve slovinské Pokljuce. Ve třech závodech a celkově osmi položkách (40 ran) pouze dvakrát minula a mezi dospělými ženami jako juniorka „urvala“ 53., 54. a 65. místo.

V přípravě také pokračují další sportovci, kteří mají možnost se příští týden na středoevropském poháru v Novém Městě nominovat na letošní ME a MS juniorů. MEJ se koná v termínu 13.-19.2.2023  v Madoně (LAT) a MSJ v Shchuchinsku (KAZ) v termínu 1.-12.3.2023.

Držme si palce, ať vydržíme zdraví a úspěšně prodáme celoroční dřinu 😉

Za kolektiv trenérů JS.

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Rubriky
Podcast Pod Lavicí

Partnerská škola