Suplování:   Pondělí 26.6.2017

datum výpisu: 23.6.2017

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

1.O

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

2.O

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

3.O

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

4.O

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

5.O

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

6.O

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

7.O

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

8.O

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

   

1.A

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

2.A

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

3.A

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

4.A

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

   

1.B

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

2.B

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

3.B

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

4.B

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

   

1.I

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

2.I

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

3.I

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

4.I

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

   

1.V

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

2.V

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

3.V

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

th

4.V

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

ma

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Nováková Nataša (n)

-

-

-

..

..

..

..

-

-

-

-

   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

PR

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

     

SK

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

     

TR

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

     

KR

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

     

P1

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

     

P2

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

     

VV

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

jd

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Hartman Václav

2.hod

odpadá

PR

3.V

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

PR

3.V

 

třídnická hodina

Baranyková Regina

1.hod

odpadá

AJ

6.O

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

AJ

8.O

 

maturity

 

4.hod

odpadá

AJ

7.O

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

AJ

1.B+

 

třídnická hodina

Bašta Jaroslav

2.hod

odpadá

M

2.V+

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

M

1.A+

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

M

4.V+

 

maturity

 

6.hod

odpadá

F

7.O

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

F

5.O

 

třídnická hodina

Erlebach Tomáš

1.hod

odpadá

OS

4.I

 

maturity

 

2.hod

odpadá

OS

4.I

 

maturity

 

3.hod

odpadá

ICT

2.V+

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

PRG

2.I

 

třídnická hodina

Fišerová Iveta

1.hod

odpadá

M

2.O

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

M

4.A+

 

maturity

 

3.hod

odpadá

M

1.V+

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

AJ

1.V+

 

třídnická hodina

Hebelková Karla

1.hod

odpadá

BiE

2.V+

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Bi

7.O

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

Bi

4.A+

 

maturity

 

6.hod

odpadá

Bi

3.O

 

třídnická hodina

 

9.hod

odpadá

Bi

1.B+

 

třídnická hodina

Hercoková Věra

4.hod

odpadá

Z

3.O

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

Bi

2.O

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

Z

1.O

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

SBi

7.O (SBi)+

 

třídnická hodina

 

9.hod

odpadá

SBi

7.O (SBi)+

 

třídnická hodina

Hladíková Yveta

1.hod

odpadá

PKA

3.V

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

PKA

2.V

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

EK

1.I

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

ICT

5.O

 

třídnická hodina

Chrtková Michaela

1.hod

odpadá

AJ

2.A

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

SAK

4.B (SAj)+

 

maturity

 

9.hod

odpadá

SAK

4.B (SAj)+

 

maturity

Jína Jiří

3.hod

odpadá

M

2.B+

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

ČRED

4.V

 

maturity

 

5.hod

odpadá

ZSV

6.O

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

KV

2.V

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

ZSV

2.B+

 

třídnická hodina

Jindřišková Alena

7.hod

odpadá

TV

3.V

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

TV

3.V

 

třídnická hodina

Junková Milada

1.hod

odpadá

ČJL

3.B+

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

ČJL

1.V+

 

třídnická hodina

Kalenská Milena

1.hod

odpadá

ČJL

4.O

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

ČJL

6.O

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

VV

4.O

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

VV

4.O

 

třídnická hodina

Kobrová Hana

1.hod

odpadá

EK

4.V

 

maturity

 

2.hod

odpadá

PR

4.V

 

maturity

 

4.hod

odpadá

EK

3.V

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

VS

3.V

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

EK

1.V

 

třídnická hodina

Koudelková Jana

1.hod

odpadá

ČJL

1.O

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

ČJL

1.O

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

ČJL

3.O

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

ČJL

8.O

 

maturity

Král Martin

1.hod

odpadá

OS

3.I

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OS

3.I

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

PS

4.I

 

maturity

 

4.hod

odpadá

PS

4.I

 

maturity

 

5.hod

odpadá

HW

3.I

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

ICT

6.O

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

ICT

6.O

 

třídnická hodina

Králová Dagmar

1.hod

odpadá

NJ

3.O

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

NJ

4.O

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

NJ

6.O

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

NJ

5.O

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

NJ

1.B+

 

třídnická hodina

Kuříková Jana

5.hod

odpadá

NJ

7.O

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

NJ

4.A

 

maturity

Mládek Pavel

1.hod

odpadá

M

8.O

 

maturity

 

2.hod

odpadá

M

5.O

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

PS

3.I

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

PS

3.I

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

AS

2.I

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

AS

2.I

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

F

1.V+

 

třídnická hodina

Novák Zdeněk

3.hod

odpadá

KV

4.V

 

maturity

 

5.hod

odpadá

D

8.O

 

maturity

 

6.hod

odpadá

ZSV

8.O

 

maturity

 

8.hod

odpadá

SZSV

7.O (SZSV)+

 

třídnická hodina

 

9.hod

odpadá

SZSV

7.O (SZSV)+

 

třídnická hodina

 

10.hod

odpadá

ZSV

1.A+

 

třídnická hodina

Plesníková Zdeňka

1.hod

odpadá

ČJL

4.B+

 

maturity

 

2.hod

odpadá

ČJL

2.O

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

ČJL

7.O

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

D

1.V+

 

třídnická hodina

Podzimek Jaroslav

1.hod

odpadá

Ch

1.A+

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

F

1.B+

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

F

3.A+

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

F

2.B+

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

F

4.A+

 

maturity

 

6.hod

odpadá

F

2.O

 

třídnická hodina

Šimůnková Věra

3.hod

odpadá

AJ

1.O

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

AJ

2.O

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

AJ

5.O

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

AJ

4.V+

 

maturity

Šrámek Vojtěch

4.hod

odpadá

Z

6.O

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

AJ

3.B

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

AJ

3.A

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

TV

3.I (Chl)

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

TV

3.I (Chl)

 

třídnická hodina

Tuláčková Věra

1.hod

odpadá

Ch

5.O

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

Ch

3.A+

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

M

1.O

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

Ch

3.O

 

třídnická hodina

Vybíralová Věra

1.hod

odpadá

NJ

1.V+

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

NJ

2.A

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

NJ

2.O

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

NJ

2.V+

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

NJ

3.A

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

NJ

3.B

 

třídnická hodina

Vydrová Miroslava

3.hod

odpadá

D

4.A+

 

maturity

 

4.hod

odpadá

ČJL

1.B+

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

ČJL

2.B+

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

ČJL

2.B+

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

D

1.B+

 

třídnická hodina

 

9.hod

odpadá

D

2.B+

 

třídnická hodina

Zemánek Mojmír

1.hod

odpadá

M

7.O

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

M

3.O

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

M

4.O

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

SM

4.B (SM)+

 

maturity

 

9.hod

odpadá

SM

4.B (SM)+

 

maturity

Zlesáková Vlasta

1.hod

odpadá

TSP

2.B

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

TSP

2.B

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

Z

8.O

 

maturity

 

6.hod

odpadá

TSP

4.B

 

maturity

Změny v rozvrzích tříd:

1.O

0.- 12. hod třídnická hodina

2.O

0.- 12. hod třídnická hodina

3.O

0.- 12. hod třídnická hodina

4.O

0.- 12. hod třídnická hodina

5.O

0.- 12. hod třídnická hodina

6.O

0.- 12. hod třídnická hodina

7.O

0.- 12. hod třídnická hodina

8.O

0.- 10. hod maturity

1.A

0.- 12. hod třídnická hodina

2.A

0.- 12. hod třídnická hodina

3.A

0.- 12. hod třídnická hodina

4.A

0.- 10. hod maturity

1.B

0.- 12. hod třídnická hodina

2.B

0.- 12. hod třídnická hodina

3.B

0.- 12. hod třídnická hodina

4.B

0.- 10. hod maturity

1.I

0.- 12. hod třídnická hodina

2.I

0.- 12. hod třídnická hodina

3.I

0.- 12. hod třídnická hodina

4.I

0.- 10. hod maturity

1.V

0.- 12. hod třídnická hodina

2.V

0.- 12. hod třídnická hodina

3.V

0.- 12. hod třídnická hodina

4.V

0.- 10. hod maturity

 

Zpracováno v systému Bakaláři