gymnázium, sportovní gymnázium, praktická sestra, výpočetní technika, právo a veřejná správa

Posledními závody – norskými sprinty volně a dlouhými tratěmi klasicky běžci zakončili letošní povedenou sezónu.

V sobotu za téměř letního počasí nejpříjemněji překvapila mladší dorostenka Bára Zatloukalová, když vybojovala druhé místo. Na stupních vítězů juniorské kategorie jsme měli dokonce dvě zastoupení: 2. Lukeš, 3. Schütz, .

Naše absolventka Kateřina Janatová vybojovala v kategorii žen rovněž stříbro.

Těsně pod stupni, na 4. místě skončili ve svých kategoriích Adam Matouš, Sandra Schützová, Pavlína Votočková a Marie Rysulová.

V neděli vyvrcholil program dlouhých tratí Hančovým memoriálem – závodem mužů na 50 km klasickou technikou. stříbro vybojovali, Rysulová, JanatováVotočková, bronzoví skončili Schützová a Lukeš. 5o-ti kilometrovou trať úspěšně dokončili: Jan Čech (10.), Adam Matouš (14.) a Petr Plecháč (15.).

Po skončení programu byly vyhlášeny i celkové výsledky Českého poháru. V kategoriích zvítězili: Adam Matouš, Pavlína Votočková, Marie Rysulová, druhý skončil Tomáš Lukeš a třetí Kateřina Tůmová.

Družstvo dospělých ČKS SKI Jilemnice zvítězilo v konečném pořadí ligy.

Kompletní výsledky zde

Další fotografie zde

V 16:00 proběhla u mohyly Hanče a Vrbaty pietní akce s položením věnců na uctění památky obětí hor za přítomnosti zástupců ČKS SKI Jilemnice, Horské služby, přímých potomků rodin Hančových a Vrbatových a veřejnosti. 106. výročí tragédie i závod Hančova memoriálu připadlo letos na stejný den.