Search in posts
Search in pages
Luboš v plném nasazení

Luboš během závodu

V pátek 5. 5. 2017 se kadeti z devíti zemí Evropy sjeli do Jevíčka na Závod míru nejmladších. Tohoto prestižního mezinárodního cyklistického etapového závodu se zúčastnil i student naší školy Luboš Komínek, který zde nastoupil v týmu Dukly Praha.

Závod byl rozvržen do pěti etap, které proběhly během tří dnů, a na jeho start se postavilo přes 140 cyklistů. Lubošovi se podařilo posbírat body do vrchařské i rychlostní soutěže. Ohromný úspěch přišel už ve třetí etapě, kdy si Luboš vyspurtoval bronz. Medaili z etapy se podařilo získat jen třem Čechům (včetně Luboše). Velmi dobře jel i etapu královskou, zde získal místo osmé. Celkově se Luboš umístil na skvělém 13. místě ve velké mezinárodní konkurenci.