gymnázium, sportovní gymnázium, praktická sestra, výpočetní technika, právo a veřejná správa

25. ročník Jilemnického krosu – Memoriálu Oldy Hrubého se uskutečnil v neděli 20.10.2019 pod taktovkou ČKS SKI Jilemnice. Stovku startujících čekala pěti a desetikilometrová trať a větrné podzimní počasí na Hraběnce. Vítězství obhájil Miroslav Vraštil, ale hned za ním se již seřadili domácí závodníci: 2. Fabián Štoček, 3. Michael Schütz, 4. Ondřej Pilař... V první patnáctce celkové klasifikace v cíli figurovalo hned 10 našich současných žáků či absolventů. Ondřej Pilař zvítězil v kategorii dorostenců, třetí místo obsadil Matyáš Votoček.

V ženské kategorii na pět km byla nejrychlejší Karolína Grohová, třetí doběhla Kateřina Tůmová,  v dorostenecké kategorii na třetím místě doběhla Kateřina Svobodová. Je však třeba pochválit všechny naše závodníky, neboť většina z nich si vylepšila svůj osobní výkon.