Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Závody FIS Slavic cupu a ČP dorostu proběhly o víkendu v Harrachově. Jarní podmínky rozbředlého hlubokého sněhu přivítaly běžce při sobotních sprintech klasickou technikou a důkladně prověřily trénovanost všech zúčastněných. V neděli, již v příznivějších a chladnějších podmínkách byly na programu závody volnou technikou s hromadnými starty. Závodů se v dospělých kategoriích zúčastnili závodníci ze Slovenska a Polska a zejména nedělní „skejtové“ závody zpestřili svou účastí také někteří dorostenečtí biatlonisté.

Harrachov FIS a ČPSchützová JanatováZ vítězství ve sprintu se mezi ženami radovala bezkonkurenční Karolína Grohová, Sandra Schützová doběhla čtvrtá.

Harrachov FIS a ČP Janatová sprintJuniorkám dominovala Kateřina Janatová. Mezi muži  ve sprintu zvítězil Michal Novák, Jakub Pšenička obsadil 22. místo.

Harrachov FIS a ČP Rysulová Tůmová bednaMezi mladšími dorostenkami vybojovala stříbro Marie Rysulová, pátá doběhla Kateřina Tůmová.

Harrachov FIS a ČP TrojanováHana Trojanová dosáhla na výborné třetí místo ve starších dorostenkách, Pavlína Votočková skončila pátá.

Harrachov FIS a ČP Lukeš BřečkaRadost nám udělali rovněž starší dorostenci Tomáš Lukeš a Dominik Břečka  5. a 6. místem.

Harrachov FIS a ČP Schütz FilipV nedělním závodě mužů již přesvědčivě zvítězil Martin Jakš, Jakub Pšenička obsadil po bojovném výkonu 10. místo, Filip Schütz se blýskl třetím místem mezi juniory.

Za vítěznou Kateřinou Berouškovou doběhla druhá Grohová a třetí Schützová.

Kateřina Janatová byla mezi juniorkami druhá.

Marie Rysulová zachovala tradici stříbrného víkendu (2.m.), Renáta Trejbalová dojela čtvrtá.

Harrachov FIS a ČP VotočkováPavlína Votočková dojela těsně čtvrtá.

Ze starších dorostenců v neděli nejlépe zajel Jakub Kocián na 6.místě

Přikládám odkaz na kompletní výsledky.

Běžce na lyžích čeká poslední závodní víkend: 24.-26.3. na Horních Mísečkách, který bude v kompletní režii ČKS SKI Jilemnice.