gymnázium, sportovní gymnázium, praktická sestra, výpočetní technika, právo a veřejná správa

sdr

Družstvo ve složení: Michael Schütz, Marek Grusz, Anita Zikmundová, Ondřej Soukup, Tereza Voborníková, Jiří Chmelík, Anna Kochová, Václav Hrouda, Josef Provazník a Tomáš Lukeš od úvodních metrů závodu atakovalo pódiové umístění a v cíli se mohli běžci radovat z obhajoby loňského stříbra v celkovém čase 2:32:35 . Jediný soupeř, před nímž se dnes naši museli sklonit, byl tým Sportovního gymnázia Plzeň, jeho čas se zastavil na údaji 2:31:17.

I letos, díky naší pomoci s organizací závodu, mohl ve finále startovat  B-tým, který s časem 2:50:21 obsadil 22. místo. Startovali v něm: Lukáš Paulus, Matěj Mikšík, Kateřina Svobodová, David Vrbata, Magda Bergerová, Martin Voňka, Viktorie Vydrová, Ondřej Valenta, Matěj Trojan a Jakub Kocián.

Juniorského maratónu se za dob svých studií na Sportovním gymnáziu v Jilemnici v roce 2003 a 2004 účastnil i Vítek Pavlišta s bilancí 1. a 2. místa. Vítek letos zvítězil v hodnocení MČR v maratónu v osobním rekordu 2:16:29.