gymnázium, sportovní gymnázium, výpočetní technika, právo a veřejná správa
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

MČR družstva bednaSymbolicky na Horních Mísečkách a v režii ČKS SKI Jilemnice byla zakončena letošní běžecká sezóna. V pátek byl na programu pohárový závod ve skikrosu. V měnících se sněhových podmínkách na náročné trati mohli diváci vidět spoustu pádů a zajímavých výsledků. Každý ze startujících jel dvě jednotlivé jízdy, dle lepšího času z jedné z nich se v pětičlenných skupinách soupeřilo o konečné pořadí. V kategorii starších dorostenců zvítězil Jakub Kocián, druhý skončil Dominik Břečka a čtvrté místo obsadil  Adam Prášek, Adam skvěle zastoupil Toma Lukeše, který neměl svůj den… Kateřina Tůmová vybojovala mezi mladšími dorostenkami cennou bronzovou medaili.

MČR Mísečky-štaf ženyV sobotu proběhl závod MČR štafet ve všech kategoriiích. Naše ženy ve složení Janatová-Charvátová-Schützová zvítězili, muži ve složení Matouš-Pšenička-Schütz F. skončili čtvrtí, kompletní stupně vítězů obsadili závodníci Dukly Liberec.

 

MČR Mísečky-st dorkyMČR Mísečky-starší dorciŠtafeta Starších dorostenek Votočková-Honzejková (Jos. Důl)-Trojanová brala stříbro. Stejně jako mladší dorostenky Tůmová-Svobodová-Rysulová a rovněž stříbrní skončili i  starší dorostenci Břečka-Schütz M.-Lukeš, Mladší dorostenci  Holman– Lengyel (TJ Semily)-Pokorný doběhli na čtvrtém místě.

V neděli program vyvrcholil 90. ročníkem Hančova memoriálu – závodu mužů na 50 km, žen a juniorů na 30 km a juniorek na 15 km klasickou technikou. Kateřina Janatová zvítězila v kategorii juniorek, Filip Schütz byl v cíli druhým nejlepším juniorem, Adam Matouš třetím (zvítězil šumavský Tomáš Kalivoda) a Sandra Schützová se s posledním závodem rozloučila rovněž třetím místem, když nestačila pouze na vítěznou Kateřinu Berouškovou a druhou v pořadí Karolínu Grohovou.

Kompletní výsledky

 

Rubriky
Partnerská škola