Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Za teplého počasí, ale na výborně připravených tratích, v režii ČKS SKI Jilemnice proběhla minulý víkend (9.-11.3.) předposlední část MČR dorostu a ČP dospělých. V sobotu se závodilo v týmových sprintech volnou technikou a v neděli proběhl intervalový závod klasickou technikou.

V sobotu získali titul mistrů ČR starší dorostenci Michael Schütz a Tomáš Lukeš a starší dorostenka Hana Trojanová ve štafetě Libereckého kraje. Z druhého místa se radovaly mladší dorotenky  Kateřina Svobodová s Marií Rysulovou a ze třetího místa v závodě žen Sandra Schützová a Pavlína Votočková, ve vítězné dvojici se s Barborou Havlíčkovou sešla Kateřina Janatová.

V neděli, již v závodě Českého poháru, zvítězily ve svých kategoriích Sandra Schützová a Kateřina Svobodová. Druhé místo obsadili Tomáš Lukeš, Marie Rysulová a Pavlína Votočková a na třetím místě se umístili Barbora Zatloukalová a Michael Schütz.

Kompletní výsledky a další fotografie

Za zmínku stojí, že jilemničtí závodníci bojují o doposud nevídaný „hatrick“ v soutěžích družstev. Před posledním kolem závodů Českého poháru, které pořádá ČKS SKI Jilemnice na Horních Mísečkách ve dnech 23. až 25. března a který je zároveň Mistrovstvím republiky, vedou jilemničtí jak v soutěži družstev dorostu, tak v  1. lize dospělých a také v soutěži všech klubů, tzv. super poháru. Přijďte je povzbudit!