gymnázium, sportovní gymnázium, výpočetní technika, právo a veřejná správa
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
User comments

Anička Šírová

Každoročně se naše škola zapojuje do chemické olympiády. V dubnu proběhla krajská kola kategorie B a C, kterých se zúčastnili také čtyři  žáci z naší školy.

Výborné 2. místo vybojovala v kategorii B  Anička Šírová
ze septimy. Jen 1,5 bodu jí scházelo na 1. místo! Blahopřejeme!
Anička se už teď moc těší, jak letos o prázdninách opět (už počtvrté) vyrazí na dvoutýdenní letní soustředění mladých chemiků na Běstvinu.

Druhý náš soutěžící ze septimy Martin Fidrhel si zpočátku vedl také velmi dobře. Po anorganické a organické části  byl dokonce o 0,5 bodu před Aničkou na průběžném 4. místě. Nadějné výsledky však pokazil v části praktické a nakonec skončil na 9. místě.

V kategorii C naši školu reprezentovali Markéta Braunová a Jakub Cerman z kvinty. Markéta se umístila na 11. místě, Jakub na 15. místě. Oba naši soutěžící patřili v této kategorii k nejmladším účastníkům a letos hlavně sbírali zkušenosti. Věříme, že za rok ve stejné kategorii budou jejich výsledky ještě lepší.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci naší školy. Velké poděkování jim patří také za čas a úsilí, které věnovali řešení náročných úloh teoretické a praktické části školního kola této olympiády.

výsledková listina CHO-B (1)

Rubriky
Partnerská škola