Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

ALMATY 2017 Pšenička bronzMěsto Almaty v Kazachstánu letos přivítalo nejlepší světové sportovce. Jakub Pšenička vybojoval hned v úvodním závodě na 15 km klasicky výborné 11. místo. Jakub, jak je jeho zvykem, závodil na nenamazaných lyžích. Jediným českým závodníkem, který jej porazil v tomto závodě, byl reprezentant Miroslav Rypl.

Vrcholem se stal závod štafet mužů. Češi ve složení Jakub Antoš, Miroslav Rypl, Jakub Pšenička, Jakub Graef vybojovali bronzové medaile za Ruskem a domácím Kazachstánem.

V Kazachstánu pokračovaly v neděli dámské týmové soutěže. České reprezentantky Karolína Indráčková s Martou Křepelkovou nestačily pouze na vítězné Japonky a braly stříbrnou medaili.

O zisk stříbrné medaile se postarali v týmové soutěži Čestmír Kožíšek a Marta Křepelková. Český skokanský pár nestačil pouze na vítězný tým Japonska.

Do finále se podařilo projít také Karolíně Indráčkové s Filipem Sakalou, obsadili šestou příčku.